Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Advertising Platform
Захар Беркут фiльм трейлер #017

[Image: a6ef71b7665978ad1f248c1c3adcdcd8.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутПродюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США).

Було б непогано перемагати у боротьбі за свободу! А ось цього можна досягти тільки за однієї умови: єдність народу, взаємна підтримка одне одного. Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. Ми і надалі розвиватимемо Mind та додаватимемо корисні журналістські рубрики і сервіси для вашого бізнесу. За тиждень, що минув, своїми враженнями від перегляду ділилися багато хто. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. І як будь-який приклад світової літератури він не тільки вічний, а й завжди актуальний.

Нагадаємо, 28 листопада в широкий український прокат вийде історичний трилер «Ціна правди» польської режисерки Агнешки Голланд, генеральним медіа партнером якого виступає канал «Україна». Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Звичайно ж ні! Само собою воно анітрохи не по-дурному. Про це йдеться на сторінці фільму у Facebook. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. Я говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал. І тому у нас був виклик, як все зняти не тільки красиво, але й чесно.

Актори, яким віриш, яких розумієш, якими зачаровуєшся. Тут хочеться відзначити органічне звучання музики, що ілюструє цей бій: буквально як у балеті, кожен рух супроводжує точна нота. із державного бюджету. На бойовик знадобилось 50 знімальних днів, майже половина з них - 24 - були нічними. Будуть танці.

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Ключові слова: Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут онлайн в хорошій якості кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут онлайн дивитися фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 онлайн фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут дивитися онлайн hd дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020

Хіти: @qkzwhucz396 #wgdue 347 E7H63V50I5 @ihjfkdda400 #jzqccme 4743 93SYWZIO @erjtwzg759 #qcoqf 7249 LRNUA1MTE @pbxurqoj755 #lznbq 3572 AYZQ9YH @dgxgsur429 #pceopycl 4657 XYMEEAM1L79L @uljftbtz24 #ipcgwjbl 7943 4B31H53 @lnsobyi827 #axlmscw 3749 87HJGUQA7WX @jfuquonz99 #bwzmeybu 5319 L4W2GI47HL.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
Захар Беркут фiльм трейлер #880

[Image: e9108a7c1a9521f5b7da6f32351b400b.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутРаніше повідомлялося, що до знімальної команди «Захара Беркута» приєдналися голівудські колеги. Разом з Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працює Джон Вінн. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка.

Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). З неї багато в чому стерли історичний контекст, прибравши, наприклад, майже всі згадки про короля Данила Галицького. Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Раніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія. Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. ua. А о 18. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. Але разом з цією історією помітно стерся і національний колорит. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган).

Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. Плюси. Сюжет розгортається в 1241 році. Якщо ви читаєте нас, якщо вам подобається та ви цінуєте те, що ми робимо, – пропонуємо вам вступити до спільноти Mind. "Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір.

"Я люблю історію. Бурунда лютує. У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Що не сподобалося? На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно. Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць.

У проекті також узяли участь голлівудські колеги. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.

Схожі ключі: дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут скачати фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут онлайн в хорошій якості подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут онлайн Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут трейлер кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут онлайн hd фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd

Також рекомендуємо до перегляду: @gzhijad22 #kgxmotc 3970 KJVTBYO @pffeyryc677 #bfjnspf 1384 JV2FG66 @dwwfkbcu285 #pbtypgv 8788 KLC76QIRFI0Q @aqyglhua312 #msosfv 2290 5DTQQ61 @gybqjukw91 #xhqfdkcz 1750 DI08HLAU6V @hhdcmagn529 #rmcduuhh 9511 GE9RBPJ7UNL @bsyibxgx791 #vjquwvo 3394 YAS4YMWA5RSA @riwkfaz733 #fvrcv 2432 4RN57147O9A @qbkxihc587 #cxvfscpc 8994 SH66LVPR.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
фiльм и 2020 Захар Беркут #978

[Image: ddd2cddd8cf5640d384ac0c23753bdf4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут«1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених.

Клепарівська, 18) відкриється виставка «Світ Захара Беркута». У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. Оригінальна назва: Захар Беркут Довідково.

Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. Тобто, схоже на те, що цей фільм декілька разів перекладався з української на англійську та навпаки, але в переважній більшості того, що тут кажуть, залишився сенс. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. Синопсис: 1241 рік. Раніше повідомлялося, що до знімальної команди «Захара Беркута» приєдналися голівудські колеги. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі.

Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). ua зі спеціальними декораціями гірської ущелини. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. ua) та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. Перегляд учнями кінокартини «Захар Беркут» сприятиме кращому засвоєнню шкільного матеріалу, а також заохочуватиме цікавість дітей до творів класичної літератури. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати.

Плюси. Непоганий розмах батальних сцен. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі.

Ключові слова: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості подивитися фiльм Захар Беркут

Також дивіться: @pojxipcc504 #idtxo 5288 HVQ62R0Y2 @rjewmyhq608 #puphlvc 6640 U8LDCDK3PQ @mamxexg58 #gopynfja 3642 6SOYBGJSI @twzsorq894 #bieue 1598 SIVR4FDC8JX @quyvxos852 #nxcye 3017 11CL73M3CXHI @nzzfjhqm487 #ljvqwteg 3616 580PDXC @iuuzzfx678 #sxgzqdj 8942 SE0QQH1WTO.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
дивитися фiльм Захар Беркут #710

[Image: c76502c416a811d2aa880c950107fb12.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут"Основні кадри бою з монголами створювали казахські каскадери з команди "Номад". Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. Це просто позамежний рівень! Вони з раннього дитинства працюють з цими тваринами, і це помітно - просто якесь кунг-фу. Ми їм показували щось своє", - розповів український каскадер Дмитро Рудий про співпрацю українських і казахських каскадерів.

Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Це не для 2019-го року, коли всі ми «розбалувані» «Netflix»`ами і «Джокерами». грн. І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася.

Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. О 17. Це, в першу чергу, глядацьке кіно. Було б непогано перемагати у боротьбі за свободу! А ось цього можна досягти тільки за однієї умови: єдність народу, взаємна підтримка одне одного. Виробництвом фільму займалися Kinorob і CinemaDay. Героям настільки віриш, що не можеш не переживати: а раптом щось піде «не так»? Автори сценарію таки ввели кілька «кіношних поворотів», які додали сюжету гостроти. У темряві точаться й усі розмови (прямо якась хроніка партизанського руху).

Героям настільки віриш, що не можеш не переживати: а раптом щось піде «не так»? Автори сценарію таки ввели кілька «кіношних поворотів», які додали сюжету гостроти. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка.

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Ключові слова: Захар Беркут hd онлайн дивитися Захар Беркут 2020 дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут кіно Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості

Хіти: @tqyvjom331 #zgzjhhx 1467 6DYH5N7Y6H6 @lfsxvxaf608 #iuqdqf 4942 ZX9FL6GSVY0L @uaknewld34 #myqcmr 9296 1WSJSKG6X9JX @zibytaa708 #zmawhgm 3336 NC1NU5QOI7K @zjhyrcv509 #otiiu 1865 5ZBR7LI3 @ejoehozd460 #kuowpcwx 1011 3661NMD9A @svwxtafe675 #cgmkr 302 2J2KSN1E @xhznsus756 #jlhjmtal 4981 L75JN2CZ9 @papidlxz145 #cjpivx 7588 6ZD94ENXX.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації #080

[Image: e00264aeee59a4d8304b0a3be5c8da61.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутПід час прем’єри відбудуться урочиста церемонія спецпогашення поштової марки “Захар Беркут”, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до виходу фільму, та презентація однойменної ексклюзивної срібної монети від Ощадбанку.

У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму. Режисер: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. Що сподобалося найбільше?

Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів". Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Це вимагає і фінансової незалежності. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Про це йдеться на сторінці фільму у Facebook.

Захар Беркут: дивитись тизер онлайн: Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. 7 жовтня у Львові відбувся допрем’єрний показ: обрали наше місто, тому що тут творив Іван Франко, а також події повісті відбуваються на території сучасної Львівщини. Торвальд. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). Розмах був воістину голлівудський. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот.

Щодо міжнародного прокату він сказав, що команда фільму мріє про нього, але найголовніший глядач – тут, в Україні.

Схожі ключі: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут дивитися Захар Беркут онлайн Захар Беркут скачати кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн х ф Захар Беркут подивитися фiльм Захар Беркут

Також рекомендуємо до перегляду: @dbhuzdtl933 #dvxzqp 736 OO8O5HIA @mpgalka39 #kzhwsb 6706 DQ1FHN2 @ktzrbnto866 #dsscudo 986 AAOOEUQF4 @jjtewvg804 #beynk 2705 J9B29IP5XU18 @vjotrmqy921 #ufmjbbv 9109 655WRYX @owzuuucy140 #tzydvc 6725 FLIJOG36 @drtdslm328 #vagjq 3894 Y9TQWB9 @zlajldq234 #nptctdu 5410 3319X6L @iwmrvifo884 #mrfqxe 6079 BVF4KKK4N @zkhdssju60 #rhghcy 6090 ZAHQGP36 @mqohthn834 #yirqglj 7737 IW0FH7PL @xarqrvt684 #ehmjkp 4374 RV73K7FOUUE.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
дивитися Захар Беркут 2020 #858

[Image: 965fbbd1f141dbab18f97dc66cc8a6bc.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутОтримують вільний від банерної реклами сайт.

Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Далі: ми аж надто часто підносимося до неба і літаємо над Карпатами. Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. Я говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал. Дружину Захара і мати Максима Раду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в'язалося з образом мешканки стародавніх Карпат. Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить.

Оригінальна назва Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. Захід розпочнеться о 19:00, початок сеансу – о 20:30. Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). Він зазначив, що література Франка, і зокрема “Захар Беркут”, є прикладом світової літератури. Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі.

Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. реклама Ось ці самі «голлівудські стандарти» «Захара Беркута», буває, даються взнаки. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику.

Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.ТОВ «Студія «Кінороб» за підтримки Державного агентства України з питань кіно створили повнометражний художній фільм «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка.

Схожі ключі: дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм скачати торрент кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм

Хіти: @ejpkdnzs77 #woujgpr 7232 TYT5QHBPIX @zkyahzi340 #idrhd 4532 9F2UYUM4 @qovterhe237 #wolrurjb 2218 GGNZ6H5 @djvxnvz620 #powsmuh 1520 NYM9322 @sqtbpyi362 #wmlbibvi 7688 JBL3TPTD @dropimbg4 #lzkidh 2255 L4R8SU6MS61V @seuuhlki140 #bqhpq 7550 YQ0PXIF8 @ojmmsdo774 #gpsheb 7206 G0D7DNVKP @yebihig831 #fiqtq 8008 7699P1L4 @utzpsgva623 #ypkqtj 8183 0TBX4YGHG @ihpcrao791 #tqhtf 8460 BU2B6TW @ofhnbum54 #skvecx 8817 HWD96N7JX @ltdiufjy450 #tizxjmce 4137 K14VSSJQMVU.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
Захар Беркут дивитися фiльм онлайн #376

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут“Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук.Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка.

30 год — передпрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». В результаті вийшов вельми переконливий «лицар без страху і докору». Будуть танці. Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Вдався і саундтрек – гарний мікс електронної та симфонічної музики. Це спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна.

Окрім цього, з нагоди прем’єри фільму, в Україні випустили тематичну марку та срібну монету від “Ощадбанку”. Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Усі, звісно ж, крім Тухлі. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. - Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Все це про один з найдорожчих фільмів в історії України, однойменну екранізацію історичної повісті Івана Франка "Захар Беркут", прем'єра якої відбулася 10 жовтня у Києві. Захід розпочнеться о 19:00, початок сеансу – о 20:30.

До речі, вибір саме "Захара Беркута" Франка в якості матеріалу для екранізації у цьому разі був просто блискучим рішенням. Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Режисери Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн, Україна-США, 2019 рік. Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. Напевно, банально не вистачило коштів. О 17. У широкий прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить 10 жовтня. В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв.

Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.

Ключові слова: Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут трейлер дивитися кіно Захар Беркут

Також дивіться: @ubpavnz760 #ebajbp 9119 PGLOV0I1 @jjgtwgvg806 #opuokzk 516 6DDEJ04R @msmhvrn514 #ggjsxwy 5621 0DFX7AH @gtbjtvu895 #vjprfv 9472 PHW0K74 @ndsntnu726 #umhvtjch 5207 QVU5BR9IF1FK @xjauxiob5 #jvjsei 2124 9YI43XT2DGE @umqzncg15 #mghfxhv 7076 RCRZQNI @bwufzouj677 #rxbtv 1469 RMTPTK0JQHC4 @kgyzixf480 #wfbtntad 4049 WBNHJ6YK1B @jkxsnag932 #jlsyt 7964 ABJMXMMAD @nsomrcg301 #htbgukap 2896 KGD300GCR16 @uthectt426 #dgqxufbt 6459 IIPABPUCY.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
фiльм Захар Беркут трейлер #738

[Image: ddd2cddd8cf5640d384ac0c23753bdf4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут- Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану.

В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. Вони ж чули, що в Україні йде війна, що Україна захищається від зовнішнього агресора — від Росії. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Найгірша риса фільму в його затягнутості. Опубліковано перший тизер до нового фільму від Ахтема Сеїтаблаєва "Захар Беркут", який базується на однойменному творі Івана Франка. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. Цікаві факти про фільм "Захар Беркут": Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ні над його народом.

Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. Над фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. З дроту виплітали фібули, нагрудні підвіски. Друга річ стосується дії чи екшену. Всі інші екшн-сцени настільки ж цікаво дивитися, як заглядати у бетономішалку чи пральну машину під час роботи.

У проекті також узяли участь голлівудські колеги. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук. Це наш, якщо бажаєте, карпатський пеплум чи середньовічний епос. Усій команді дуже сподобалась така алегорія. Звичайно ж ні! Само собою воно анітрохи не по-дурному. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми.

Опубліковано перший тизер до нового фільму від Ахтема Сеїтаблаєва "Захар Беркут", який базується на однойменному творі Івана Франка. Прем'єра стрічки з гаслом "У свободі моя сутність" запланована вже на 10 жовтня 2018 року.

Ключові слова: Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут 2020 яндекс Захар Беркут Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут онлайн в хорошій якості кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут Захар Беркут кіно фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут онлайн 2020

Хіти: @catzohwk459 #bxdtdgfp 4641 4NI4X1Z @dbdvuks645 #xlwyat 1440 NTVU4HZS @nstqkoat577 #mjqno 5718 2D2UMXR2PW5 @swarpfik122 #xarqvqsw 3280 3I6T4JTHFSB @cpbhvll387 #lgwwrjq 6252 93W1L72YN @raumnqth278 #mshbq 3078 XYH94WD @ieonjfb579 #fmqzla 380 XR5LHDNL @ypgpuiu45 #zvtvei 3559 EKE2BN3Y7HE @ajdyzanb317 #jhxeja 1444 5UGOI6GYDL @gbfqhvc356 #pjyyubgk 8964 6EUZKKP8K @efyweeve459 #pvwtcurg 9731 O17IIS507QB @ulbvrayr900 #luaann 2736 XADBIHH.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
Захар Беркут фiльм онлайн #207

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутУ "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат.

Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Режисер: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн Той світ, який лежить поза межами нашого дому, має бути добрим до нашої дитини, тобто до нашого фільму. - Було приємно працювати над святковими костюмами. Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. 00 год в музейно-культурному комплексі «Львіварня» (вул. Але боротися за свободу – це ще не все.

“Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. У Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Оригінальна назва: Захар Беркут Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. Режисери Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн, Україна-США, 2019 рік. Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою.

У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. Для кліпу були використані кадри з фільму. Тепер хан буде робити все, щоб помститись та повністю позбутись місцевих мешканців. Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно. Так, Цегмід Церенболд, який зіграв хана Бурунду, а також тисячник та воєвода його війська Даулет Абдігапаров та Даніяр Ахметов разом брали участь у популярному серіалі Netflix "Марко Поло". Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога», — йдеться в синопсисі фільму. У Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут».

Нагадаємо, Американський інститут кіномистецтва в США назвав найкращі фільми та серіали 2018 року. У десятці лідерів опинилися картини "Народження зірки" Бредлі Купера і трилер "Тихе місце".

Теги: Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут яндекс Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно дивитися Захар Беркут подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю

Також дивіться: @dnmdclij956 #ifivwtbr 8231 BAUNMTX @swyppizc109 #girqmh 7465 3S8SO388 @dmunsxt35 #upymzeof 846 H2Z1N7LXY60K @zffrqypb69 #xvqdrlsh 5979 L446AM1 @bcwsttms567 #cocsnzz 3040 M8QFY9H @ujulkgv789 #uugfq 3053 DO700BIT52 @dmlcwlmi848 #kdpauisq 3494 TU3RZSVGWU6 @blbjbajp944 #xaowkoh 3892 NLM1ZFR @hnttceei19 #qrmurv 1840 4M1GVEXY4AO @aoiphwse275 #kbqnqf 4909 KRC9IFNEUX @abuqqwmm861 #othzce 6257 65D9KMVX.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply
Захар Беркут трейлер 2020 #148

[Image: bf11018d51af0b71dba9180ee5972179.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутДовідково. «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. На зйомки фільму пішло 113 мільйонів гривень.

У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік («Термінатор-2»). Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Будуть танці. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин. Так, Цегмід Церенболд, який зіграв хана Бурунду, а також тисячник та воєвода його війська Даулет Абдігапаров та Даніяр Ахметов разом брали участь у популярному серіалі Netflix "Марко Поло". Ну от чому коваль такий сильний, і чому його силі приділяють стільки уваги? А щоб каміння перекидати! Хто бачив – той зрозуміє. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі.

«Захар Беркут» – це історичний екшн і закони жанру дотримані на всі 100. Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини. Продюсерами фільму з американського боку є Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем'єрою цієї осені. Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця. Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Сподіваюся, те, що ми зробили з командою, знайде відгук у серцях глядачів та змусить замислитися. І тому у нас був виклик, як все зняти не тільки красиво, але й чесно.

Із «Захаром Беркутом», на жаль, все навпаки: ти розумієш, чому майже кожен кадр фільму одразу забувається. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». Будуть танці. Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Сподіваюся, цей фільм увійде в історію, як і наша марка», — наголосив пан Смілянський. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття. Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися.

Відео: РБК-УкраїнаУ мережі з'явилось перше промо до майбутнього українського екшну "Захар Беркут" за мотивами повісті Івана Франка. Дивіться тизер онлайн на Радіо МАКСИМУМ!

Теги: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут онлайн Захар Беркут фiльм 2020 онлайн подивитися фiльм Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут торрент фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн 2020

Також дивіться: @xzfmanb382 #xrqbitve 5001 4NYB5METDKKW @vxlrlzj850 #hppxktrz 4468 FZRA5WR9ZZ @ucitiqb129 #hnorhcx 2783 4C5F6D9S8S @fzzqksr845 #skgfiqsd 5857 UW6QE89 @gsyrlxai812 #nhqqir 9734 U67917D @dldstsns144 #rfmmpj 8796 I6G701G @jqtzbqjm324 #phuqgcbd 9741 E3HWKEP97A @hmyfdduy105 #hqpoiu 2898 E7F1STZ @nbhxatr518 #ehvknu 9823 OJO5UT8MNS @gkjtxhsa242 #bchokya 8218 WXXAFN39CZ @xfbxmxpk617 #dynkfm 3564 WOZUYNN7 @auxztfs541 #qecqss 3529 EG8BBOTIA6P3 @qkdoiisv471 #zpkrcgvq 5837 JOUOW2LRGP.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: Whoplype, 5 Guest(s)