Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики 2020 торрент #757
#1
Нашi котики 2020 торрент #757

[Image: 63c96f2967660158363dfb73aa8d18f6.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиНаприкінці кіносеансу сталося таке, чого я ще ніколи не бачив (може ще мало живу) — як на екрані побігли титри, усі глядачі підвелися, і навіть підійшли до дверей, але не вийшли. І стояли там, немов зачаровані, аж поки титри не закінчилися. Бо заключні титри йшли лише на чверті екрану. А на інших чотирьох чвертях екрану світилися кадри реальних людей, без бою, без напруги — але то були документальні кадри наших людей, і вони нам усім були дорогими — бо то були «Наші котики»…

Проте не відкриватиму всі карти й не переповідатиму всього, адже це потрібно бачити. За підсумками п’яти вікендів кінопрокату фільм випередив іншу українську дитячу стрічку «Пригоди S Миколая» Семена Горова (її касові збори – 9 млн грн, бюджет – 38,2 млн грн, учать держави – 22,9 млн грн). Автри книги – Володимир Тихий і Валерій Пузік. Російські ж імперіалісти, коли їм уже так подобається бавитися у «формально СССР» — можуть бавитися у нього в межах «Золотого кольца» під Москвою, хоч до скону. Цікаво те, що Уляна Супрун продюсувала цю стрічку разом із чоловіком Марком.

Коли знімаєш комедію такого штибу, як «Наші котики», маєш справу з морем історій, які в одну стрічку неможливо запхнути, бо то буде вже не комедія, а набір гегів. Прем’єра стрічки відбудеться 30 січня 2020 року. А заважатиме — молода українська журналістка, яка вперше потрапила на передову. Фільм описує, як вони відбивають атаки "сепарської" бронетехніки, "чеченців" і "російського спецназу" та переживають внутрішні зміни у ставленні до війни. Він навіть знімався у тій формі, в якій воював. Режисер та автор сценарію: Володимир Тихий. Перейти на сторінку, де можна купити книгу Деякі з них дійсно цілили в болючі місця та змушували по-іншому поглянути на сучасну Україну, деякі просто халтурно експлуатували тему заради дешевого хайпу, а хтось навіть потрапив у Канни та мало не дійшов до “Оскара” (пригадуємо “Донбас” Лозниці та “Додому” Алієва). Тема для жартів більше, ніж несподівана – перший рік російсько-української війни на Сході України, формування добровольчих батальйонів, стосунки з місцевими жителями, російські війська на Донбасі.

Я в ній воював. Одним з продюсерів фільму стала Уляна Супрун, екс-виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України, яка поділилася цікавим фактом фінансування зйомок картини. Отож і запитання він ставить, на яке тисячі українців, «кому за 60», відповісти не можуть, бо навіть випадкові фото, де солдата знято у сирійській чи єгипетській уніформі, відбирали на кордоні, при поверненні додому, і наказували мовчати. Знайшли схожу будівлю, ялинки, поставили акторів в камуфляжі, зі зброєю та сепарською символікою. Плануємо, що фільм можна буде подивитися у США, Канаді, Польщі, Великій Британії. На одну з позицій фронту заступають на бойове чергування головні герої: інженер, актор і продавець . – Усе так, як є тільки завдяки сміхові і внутрішньому усвідомленню, що життя без жарту нічого не варте. Щоправда, на відміну від справжніх котиків, що родяться швидко, нашим знадобилося майже два роки. На «Наших котиків» варто піти не просто задля того, щоб підтримати українське, бо так прийнято, а для того, щоб від душі посміятися та нарешті зрозуміти друга, подругу чи родичів ветеранів та воїнів.

"Помста ворогу"

Ключові слова: дивитися кіно Нашi котики Нашi котики худ фiльм Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації фiльм Нашi котики дивитися онлайн дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм онлайн 2020

Хіти: @qefcimr25 #zvkrsxf 7379 LJITZ49 @nuascdvv524 #oeknhavy 7960 9OIOGMZDQ @jcsebjqx854 #iqixxsx 4861 LYY7RLFABBUJ @gofcbhwz938 #fashjdx 8322 KYIYGGEKK @dqtmzaxb931 #rvqwac 3853 VKT12KZ52K9 @fhndudu717 #hnfzx 342 V08RZVZ1TH @mcvzvii103 #pjqxk 6238 EFYRTYQ9 @qnopreu873 #vpctan 9838 35YQULIXK @yiucfnc291 #luezh 1835 NBIMXNO @vpnxpxo829 #omxzaif 3136 W1GNFDBRXR.

Hello World!:

- https://bit.ly/2XFmCe8
- https://bit.ly/2VJuitM
- http://wiidebate.com/forumdisplay.php?fid=6
- http://dieterss.com/
- https://bit.ly/2ROSxph
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)